نرم افزارسفارشگیری آنلاین و مدیریت ویزیت ثید
 سفارشگیری آنلاین و مدیریت ویزیت

سفارشگیری آنلاین و مدیریت ویزیت :

نرم افزار ثید یک نرم افزار ویژه پخش و توزیع مویرگی و جمع آوری داده می باشد که با استفاده از بستر پردازش ابری و به کارگیری نرم افزارهای موبایل و ابزار پیشرفته جی آی اس امکان استفاده سریع و راحت را برای شرکت های پخش مویرگی ایجاد می کند.

از جمله قابلیت‌های این نرم افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدیریت خط سیر عوامل ویزیت و توزیع بر روی نقشه: با استفاده از این قابلیت، می‌توانید خطوط سیر عوامل را به روشی مکانیزه مدیریت کنید و توزیع را بر روی نقشه‌ها مشاهده کنید.
 • سفارشگیری آنلاین و جمع آوری داده: این نرم افزار امکان سفارشگیری آنلاین از طریق موبایل را فراهم می‌کند و داده‌ها را جمع‌آوری می‌کند.
 • مدیریت توزیع: از طریق این قابلیت می‌توانید فرآیند توزیع مویرگی را مدیریت کرده و کنترل کنید.
 • آنالیز عملکرد: این قابلیت به شما امکان می‌دهد عملکرد فروش و توزیع را تجزیه و تحلیل کنید.

مدیریت انبار در نرم افزار پخش مویرگی ثید

در بخش مدیریت انبارها، این نرم افزار امکان کنترل کلیه اسناد مکانیزه و دستی ثبت شده را در سیستم به شما می‌دهد. همچنین، شما می‌توانید گزارشی جامع از تمامی اسناد ثبت شده را مشاهده کنید.

 • کنترل کلیه اسناد مکانیزه و دستی: این نرم افزار به شما امکان می‌دهد تا کلیه اسناد مکانیزه و دستی ثبت شده در سیستم را به راحتی کنترل کنید. این شامل مواردی مانند فاکتورها، رسیدها، بارنامه‌ها و ... است.
 • گزارش‌گیری جامع: با این قابلیت می‌توانید گزارش‌های جامعی از تمامی اسناد ثبت شده در انبارها را دریافت کنید، از جمله گزارش‌های خرید، برگشت از خرید، انتقال بین انبارها و ...
 • مدیریت موجودی: شما می‌توانید به راحتی موجودی کالاها را در انبارها مدیریت کنید و از این طریق بهترین تصمیم‌گیری‌ها را در مورد سفارش دهی و توزیع کالاها انجام دهید.
 • تحلیل و بررسی عملکرد انبارها: با این قابلیت می‌توانید عملکرد انبارها را تحلیل کنید و نقاط قوت و ضعف را شناسایی کنید، تا بتوانید برنامه‌های بهینه‌سازی را اجرا کنید.
 • اطلاعات به روز و در دسترس: تمامی اطلاعات مربوط به موجودی کالاها و فعالیت‌های انبارداری به روز و در دسترس شما خواهد بود، که این امر به اتخاذ تصمیمات سریع و صحیح کمک می‌کند.

مسیربندی فروش و سفارشگیری آنلاین

با قابلیت مسیربندی فروش بصورت هوشمند و مکانیزه، می‌توانید عوامل فروش را بر روی نقشه ردیابی کرده و به سریعترین و کوتاهترین مسیر برای آن‌ها دست یابید. همچنین، سفارشگیری آنلاین را بهبود بخشیده و فرآیند سفارش‌دهی را آسان‌تر می‌سازد.

 • مسیربندی هوشمند فروش: با استفاده از این قابلیت، می‌توانید عوامل فروش را بر روی نقشه ردیابی کرده و به سریعترین و کوتاهترین مسیر برای آن‌ها دست یابید. این قابلیت باعث بهبود بهره‌وری و عملکرد عوامل فروش شما می‌شود.
 • سفارشگیری آنلاین: نرم افزار پخش مویرگی ثید امکان سفارشگیری آنلاین را فراهم می‌کند، که این به شما این امکان را می‌دهد تا فرآیند سفارش‌دهی را بهبود بخشیده و آسان‌تر کنید. مشتریان شما می‌توانند به راحتی از طریق این نرم افزار سفارشات خود را ثبت کنند.
 • بهبود عملکرد فروش: با بهره‌گیری از این دو قابلیت، عملکرد و بهره‌وری فروشندگان شما بهبود خواهد یافت و فرآیند سفارش‌دهی و توزیع مویرگی بهبود یافته و به سادگی قابل مدیریت خواهد بود.

مدیریت عملکرد زمانی ویزیتورها

با استفاده از گزارش‌های جامع، می‌توانید عملکرد فروش ویزیتورها را تحلیل کنید و تصمیم‌گیری‌های مدیریتی خود را بر اساس داده های دقیق انجام دهید.

 • گزارش جامع برای آنالیز عملکرد فروش ویزیتورها: با تعیین یک بازه زمانی برای گزارش‌گیری و انتخاب شعبه و ویزیتور مورد نظر، یک گزارش کامل از نحوه فروش و عملکرد بازاریاب به دست می‌آید. این گزارش شامل اطلاعاتی مانند تعداد سفارشات گرفته شده، مبلغ سفارشات، و تصاویر گرفته شده از مشتریان است.
 • نمایش مشتریان داخل مسیر بازاریاب: با این قابلیت می‌توانید مشتریانی را که داخل مسیر بازاریاب قرار دارند، در یک بازه زمانی خاص مشاهده کنید. این به شما امکان می‌دهد تا از نزدیکترین فرصت‌ها برای فروش بهره ببرید و با تصاویر گرفته شده از مشتریان، به تحلیل دقیق‌تری از وضعیت فعلی بازار بپردازید.
 • مقایسه خط سیر ویزیتور با مسیر ویزیت: این نرم افزار به شما این امکان را می‌دهد که خط سیر ویزیتور را با مسیر ویزیت مقایسه کنید، به این ترتیب می‌توانید بهبودهای لازم را در نحوه تخصیص زمان و مسیریابی ویزیتورها اعمال کنید.

مدیریت تخفیفات و جوایز کالا

نرم افزار پخش مویرگی ثید با ارائه امکاناتی برای مدیریت تخفیفات و جوایز کالا، به شما امکان می‌دهد تا به صورت کامل کنترل کنید و از این امکانات بهره‌مند شوید.

 • نمایش لیست تخفیفات و جوایز: این نرم افزار امکان نمایش تمامی تخفیفات و جوایز تعریف شده در سیستم را فراهم می‌کند، از جمله تخفیفات فعال و غیرفعال.
 • تعریف تخفیفات به صورت ریالی و پروموشن: شما می‌توانید تخفیفات را به صورت مبلغی (ریالی) یا پروموشنی تعریف کنید، به طوری که مشتریان از آن‌ها بهره‌مند شوند.
 • تعریف کالاهای اهدایی بصورت ترکیبی و جداگانه: علاوه بر تخفیفات، می‌توانید کالاهای اهدایی را به صورت ترکیبی یا جداگانه تعریف کنید، تا مشتریان از این جوایز بهره‌مند شوند.
 • شروط گذاری برای پروموشن‌ها: شما می‌توانید شروط مختلفی را برای اعمال پروموشن‌ها و تخفیفات، مانند حداقل مبلغ خرید، تعداد خرید و ... تعیین کنید، تا این تخفیفات به طور هوشمندانه اعمال شوند و بهره‌وری بیشتری را برای شما به همراه داشته باشند.
مسیر بندی فروش و سفارشگیری آنلاین نرم افزار پخش مویرگی